Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ve free je naprostá nutnost navštívit tuto guildu a to hlavně kvůli questu Dragon Slayer. Pokud ještě nemáte potřebný požadavky pro vstup, tak v tomto článku se dozvíte, jaké zajímavosti vás tam čekají.


Požadavek pro vstup: 32 quest point

Guilda Championů se nachází na jihozápadě od Varrocku, pro vstup je nutné mít 32 quest pointů. Guilda jako taková není ničím zajímavá, tedy kromě odstartování questu Dragon Slayer.

U vchodu vás uvítá GuildMaster, pokud nemáte quest Dragon Slayer, tak tato osoba vám je zadá.

V prvním patře jsou slepice, které jsou dobrým zdrojem peří, jejich maso můžete upéct v blízké plotně a pár XP do cook se hodí. Poblíž schodu do druhého patra se nachází poklop, pod nimi se nachází aréna, ta je ale přístupná pouze pro Member.

V horním patře je to o něco zajímavější, jsou tu 2 obchodníci. Scavvo prodává runové věci pro bojovníka a také brnění pro lučištníka.

Runové zbraně a zbroj jsou velmi žádané, proto tyto obchody ve free jsou povětšinou vyprodané. Pokud se tak stane, zkuste prá krát změnit world a určitě se najde svět, ve kterém to ještě nikdo nezkoupil.

Druhým obchodníkem je Valaine, prodává nějaké krámy, ale pro začínající Dragon Slayery tu má na prodej Adamant Plate, které stojí okolo 17000 gp.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář