Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jediná věc kterou na FireMaking potřebujete je tinder box a nějaké dřevo na pálení (logs). Ve free světech můžete pálit všechny typy káceného dřeva, a navíc i Maple, které je těžitelné jen v members světech.

 

Využití:
Jediný smysl tohoto skillu ve free vidím jako možnost vaření si jídla při cmb (trénink v sopce a vaření lobstrů přímo na mole), nebo nároky skillů v questech. Každopádně se oplati ho expit při woodcutingu, kdy můžete pálit okamžitě dřevo, které nasekáte, nebo v extrému, když se vám nechce chodit v Al-Kharid k nejbližšímu free pekáči můžete péct i přímo před bankou.

Místa k tréninku:

Nejrozumnější místo k tréninku firemakingu je kousek severně od Crafting Guildy kde roste 8 willow tree a které můžete přímo na místě pálit. Není tu ani velký výskyt hračů, takže máte téměř 100% jistotu, že vás nikdo nebude v pálení ohníčků omezovat. Dalším možným páleništěm je kolem banky v EdgeVille, kde sem viděl minimálně dva lidi získat lvl 99 (skill cape). U EdgeVille rostou dva Yew stromy, ze kterých je nejvíce FM xp, avšak je to místo kde nejvíc free hráču zvyšuje WoodCuting, proto zde doporučuji radši logs v bance.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář