Jdi na obsah Jdi na menu
 


Popis:

Prayer je skill, který se řadí mezi bojové dovednosti. Ve své podstatě se jedná o modlitby, které vám dočasně zvýši některou z bojových dovedností a nebo poskytne jiné nebojové služby.

 

Tréning:

Prayer lze trénovat pohřbíváním kostí. Ve free sekci můžete pohřbívat Normal bones a Big bones. Za každou pohřbenou kost dostanete příslušné zkušenosti. Pokud pohřbíváte normal, dostanete 4,5xp a pokud Big, pak 15xp. Stačí jednoduše na kost v inventáři kliknout.

Normal bones

Big bones 

 

Modlitby:

S vaším stoupajícím prayer levelem se vám zpřístupňují nové a nové motlitby.

 

Pokud chcete motlitbu použít, stačí kliknout na příslušnou volbu. Motlitba bude aktivní dokud jí sami nevypnete, nebo dokud se prayer nevyčerpá.

Zde je seznam a popis jednotlivých modliteb dle výše uvedeného obrázku.

 

 

DOPLŇOVÁNÍ PRAYERU

V případě, že si prayer vyčerpáte, není třeba zoufat. Vyhledejte některý z kostelů a pomodlete se u oltáře. Tím se vaše prayer pointy opět naplní a můžete je opět použít. 

 

POUŽITÍ

Jednoznačně při soubojích ať už s monstry či nepřátelskými hráči. Výhodou je kombinování několika modliteb najednou. Kupříkladu aktivovat zvýšení síly, útočnosti, obrany a melee protectu najednou. Počítejte však s rychlejším odečtem prayer pointů. Velmi šikovná je modlitba na ochranu věcí. Pokud se schyluje do tuhého a váš konec se blíží, aktivujte jí. Zachráníte si při smrti o jednu věc navíc.

 

ZVÝHODŇUJÍCÍ DOPLŇKY

Ve free sekci je pár věcí, které vám prodlouží dobu po kterou můžete "odříkávat" některou z modliteb. Je to Holy symbol a Monk robe. Pokud máte tyto věci na sobě, prayer pointy se nebudou odečítat tak rychle.

 

IDEÁLNÍ MÍSTA PRO TRÉNING

Je dobré začínat zabíjením slepic. Obecně platí co rána, to kost a jako bonus několik peříček, které se dají zpeněžit. Dalším výhodným postupem je zabíjení jakýchkoliv monster s Big bones.

Jestliže se nebojíte do wild, můžete navštívit lokaci jménem Bone yard, kde se na zemi respawnují jak normal, tak big bones.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář