Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jako většina skillů i prayer má svojí Gildu. I když v tomto případě se těžko určuje jestli je to guild v pravém slova smyslu, spíš opravdu jen Monastery.


Prayer guild

Jako většina skillů i prayer má svojí Gildu. I když v tomto případě se těžko určuje, než guild v pravém slova smyslu, spíš opravdu jen Monastery.

Monastery:

Nachází se severně od středu cesty mezi Varocem a Faladorem, východně od Dwarven mines a severozápadně od Barbarian village. Je to místo klidu a míru kde sou vám bohové Runescape nejblíže.

 


V samotném monastary se procházeji Monkové, na kterých můžete trénovat při pauzách u Player Killingu. Nízké cmb tu můžou trénovat combat, prayer a rovnou si zde prayer nabíjet

Vzhůru do Prayer guildy:

Jak už název napovída ,,opravdová“ prayer gilda se nachází v Monastery po schodech nahoru. Aby jste byli schopni vylézt schody a obnovit si prayer ve zdejším oltáři potřebujete Prayer level 31.Když už splníte podmínky vztupu, odměnou pro vás budou +2 prayer pointy, které vydrží dokud je nepoužijete. Dalším plusem je možnost vzít si bez obav ze stolu Monk’s robe, kterou tu mniši dávají k dispozici. Má poměrně krátky cooldown, tím pádem se oplatí udělat si zásobu. Dále zde sídli Brother Jered, který vám může požehnat Holy Symbol (Crafting==> stříbro).

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář