Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tipy v této sekci:

  • 1) half key
  • 2) Výroba Bulleye latern
  • 3) Zadarmo nejen do Varrock
  • 4) Tip na výrobu teletablet
  • 5) Tip na obarvení štítů 

5) Tip na obarvení štítů by Fran0007

Nelíbí se vám váš štít? Chcete hezčí, ale nechce se vám utrácet „balík“ peněz za rune (g), (t) a podobné? Tak si přečtěte tento návod.

Na štít budeme potřebovat: Rune kite shield nebo steel kite shield a dům s shield easel (level 41) nebo můžete použít kamarádův. Pokud použijete kamarádův dům stačí lvl construction 1.

TIP: Obarvit můžete i steel full helmet nebo rune full helmet (level 16) a navíc si můžete vyrobit i vlajku (banner) (level 66) na kterou  potřebujeme: bolt of cloth (koupíte u pily vedle Varrocku)  a prkno (plank).
Na všechny tyto předměty (celkově) potřebujeme nějaké peníze (necelých 5000gp).

Nejdříve si zajděte do Faladorského hradu za sirem Renitee. A zvolte se  si family crest za necelých 5k (to je znak, který bude na obarvených předmětech) úplný seznam najdete na runehq v sekci construction. Znak můžete později změnit. Teď stačí jít do domácí dílny a zvolit si co chcete vytvořit…
Nevýhody: Nedají se přebarvit, nejdou „trejdnout.“
Výhody: Jsou levné, jsou pěkné.

4) Tip na výrobu Teletablet by Fran0007

Potřebujete: Construction level 40 minimálně  nebo kamaráda který má v domě lectern , magic lvl na teleport, který chcete vytvářet + runy na tento teleport, soft clay (např. pod faladorem si nakopejte clay který posléze smíchejte s vodou),

Návod na výrobu: Vezměte si vše co je popsáno v návodu a jděte do svého či kamarádova domu. Dojděte k lectern (je jakoby taková knížka na stojánku) a klikněte na ní zvolte teleport, který chete vytvořit. Pokud máte potřebné runy a soft clay tak se vám vytvoří teletablet.

Využití: Pokud jdete na silná monstra a počítáte s tím, že se možná budete muset telportovat pryč, tak vám to ušetří nějaké to místo v inventáři a nemusíte navíc klikat na spell book, protože je umístěna přímo v inventáři. Nebo ji můžete prodat hráčům okolo 2 – 3k za kus.

3) Zadarmo nejen do Varrock by D Ord O

Nechtějí se vám utrácet zbytečně runy za cestu do Varrocku? Potom zakouzlete „Lumbridge home teleport“ vemte si sekeru a jděte směrem k Al Kharidu a nalevo uvidíte vysoký hnědý strom. Jděte k němu pokácejte ho a jakmile leží kláda na koze klikněte na ni máte na výběr několik kanoí, ale každá je od jiného woodcutting lvl. Vyřežte si tu nejlepší co můžete a spusťte ji na vodu. Když na ni kliknete ukáže se vám na výběr mapa se třemi místy kam můžete jet, těmi místy jsou: Lumbridge, Barbarian Village a Edgeville. Jelikož nejspíš chcete do Varrocku tak dejde Barbarian Village. Po krátké animaci co veslujete se objevíte na místě. Zbývá už jen jít směrem na východ a dojít na náměstí a jste tam. I když to vypadá opravdu zdlouhavě je tam ztráta něco okolo 3 minut a pokud zrovna nechcete nebo nemáte teleport nebo nechcete utrácet teleportační runy je docela výhodné.

2) Výroba Bulleys Latern by Technologics

 

Na výrobu tejto pomôcky budete potrebovať tieto veci: molten glass (bucket of sand+soda ash do furnace), glassblowing pipe (na predaj napríklad na móle v Catherby), bullseye lantern (steel bar spracovaný na anvil (smithing lvl 49)) a swamp tar (trebars v Lumbridge swamps).
S týmito vecami sa vyberte ku chemikovi do rimmingtonu. Vo východnej časti jeho labáku je na stole položený prístroj na výrobu oleja. vložte tam swamp tar -> tým vyrobíte olej. Vyrobíte si sklo na lampu pomocou glassblowing pipe (lantern lens), založíte do lampy a naplníte olejom (use lampa with lamp oil still). Lampu máte pripravenú na použitie, stačí už len zapáliť zápalkami.

1) Half key by Elektrik

Kde se bere:

Získává se dropem z monster nebo koupí od ostatních hráčů.

Popis:

Jak z názvu vyplývá, jedná se o polovinu klíče a to klíče s názvem Crystal key. První polovině se říká Loop. Je to ta s očkem, za kterou se klíč drží. Druhá polovina má název Tooth, tedy ta se zoubky, které vsunujeme do zámku. Po spojení obou půlek získáme celý a funkční Crystal key.

Na co slouží:

Pomocí něj můžeme otevřít truhlu s uncut Dragon stonem ve které se mimo jiné může nacházet i pár dalších předmětů. Obvykle nějaké mince, spinach roll a ve vzácnějších případech další díl klíče nebo 3 runite bary.

 

Kde truhla je:

Naleznete jí v Taverly severozápadně od Faladoru v jednom podlouhlém domku. Klíč použijte a truhlu a Dragon stone je váš.

Mapa

          

 (kliknutím mapu zvětšíte)

Případný prodej

Zubatá, tedy tooth část klíče se prodává v ceně 30 000 gp a část s očkem v ceně 25 000gp.

Dobře prodatelné kdekoliv. Obzvlášť world 2 ve faladorské východní bance.

SEKCE SE PRŮBĚŽNĚ AKTUALIZUJE

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář